triune

TRIUNE – це самий передовий та сучасний  продукт для управління гноєм. Ця інноваційна, передова технологія розроблена американськими вченими для вирішення довгострокових проблем з гноєм. Чудовий продукт, який  зменшує кількість твердих речовин, пом’якшує запахи і утримує поживні речовини в доступній для рослин формі. Технологія виготовлення, заснована на натуральних компонентах для управління рідким і твердим гноєм.

TRIUNE містить тільки натуральні інградієнти тому є безпечним  для навколишнього середовища.

TRIUNE зберігає поживні речовини  запобігаючи  перетворенню гною в газоподібну форму. Стабілізуючі речовини містять більше поживних речовин, які застосовуються для внесення на поля, що позначається на суттєвому  збільшенні врожайності.

TRIUNE вирішує екологічні проблеми з аміаком та запахами на фермі.

Triune діє відразу при додаванні в гній.

Triune показав здатність зменшувати рівень аміаку більш ніж на 50% протягом 24 годин після застосування.  Кірка, яка утворюється на поверхні лагун та ванн на фермах з щільовими підлогами розчиняється та зберігаються в рідкій формі. Гомогенізація гною відбувається без механічного перемішування та інших  механічних операцій. вартість технології суттєво нижча, ніж отримувана фінансова вигода.

Використання TRIUNE збільшить продуктивність без збільшення експлуатаційних витрат. Простота використання: застосування TRIUNE не вимагає спеціальних знань, додаткових інвестицій, легко інтегрується в існуючі технології.

Детально ознайомитися з TRIUNE за посиланнями:

З питань замовлення та продажу звертайтеся за:

тел.  +38(050) 371 6319

еmail: Maxwellhomein@gmail.com