Доїння

Розділ, присвячений виробництву молока: від доїння корови до перевірки якості молока. Включає обладнанняі, витратні матеріали, послуги та оригінальні запасні частини.

Детальніше

Охолодження і зберігання молока

Інформація про охолодження і зберіганні молока. Містить докладні відомості про конкретне допоміжне  обладнання, витратні  матеріали, технічне  обслуговуванні  та  оригінальні запасні частини.

Детальніше

Годування

У цьому розділі міститься інформація, що відноситься до підготовки, зберігання та роздачі кормів. Містить докладні відомості про допоміжне обладнанні, витратні матеріали, технічне обслуговування та  запасні частини.

Детальніше

Комфорт корів

Хороший догляд і постійне спостереження за станом абсолютно необхідні для підтримки здоров’я і спокійного поведінки тварин. Клацніть тут, щоб отримати додаткову інформацію, а також подробиці, що відносяться до допоміжного обладнання, витратних матеріалів, послуг і запчастинах.

Детальніше

Умови  утримання корів

Добрі  умови в корівнику необхідні для досягнення оптимального комфорту, здоров’я і продуктивності корів, а також для підтримки якості виробленого молока.

Детальніше