Комфорт корів

Що таке комфорт корів, чи можна його виміряти?

Чи підвищує він прибутковість молочного виробництва?

Ці та інші питання сьогодні є причиною численних суперечок у середовищі  науковців і бізнесменів у молочній галузі. На основі багаторічного досвіду роботи з власниками ферм різних рівнів можемо зробити висновок: якщо тварини почувають себе в корівнику природньо й вільно, як на пасовиську, то дають більше молока й довше живуть, автоматично підвищуючи прибутковість виробництва.

Комфорт корів – це система менеджменту, завданням якої є збереження здоров’я, збільшення тривалості життя й продуктивності тварин на сучасній фермі.

Удосконалення цієї сфери виробництва необхідні в таких основних складових:

  • достатня кількість кормів та води;
  • свіже повітря;
  • м’яка і чиста підстилка в зоні відпочинку;
  • зручне стійлове обладнання;
  • якісні підлоги.

 Шведська компанія «ДеЛаваль», піклуючись про свого клієнта та його бізнес, створила брошуру «Комфорт корів», із якою Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Каталоги». Тут вміщено актуальну, підтверджену досвідом та ретельно перевірену інформацію про корів, особливості їх поведінки, основні потреби тощо та запропоновано ефективні шляхи створення оптимальних умов для худоби.

Мета професійної команди ПП «Віта-Агро» – зорієнтувати клієнта не тільки в асортименті продукції, а й в основних засадах побудови приміщення, комфортного як для працівників, так і для корів.

Зверніться за порадою до наших консультантів – і складні науки стануть легкими методами!

Ми переконані: те, що Ви сьогодні інвестуєте в умови проживання тварин, завтра буде виправдано підвищенням рівня рентабельності господарства.