Ми переконані, що прибутковість ферми визначає не тільки кількість голів, а й те, як утримують, годують, доять корів. Наша мета – максимально забезпечити підприємство клієнта найкращим обладнанням у всіх цих сферах.

Як сертифікований дилер компанії «ДеЛаваль» в Україні, «Віта-Агро» пропонує виробникам молока всіх форм власності (незалежно від об’єму стада) технологічні рішення та обладнання для доїння від світового лідера.

Ми готові надати Вам наші знання, послуги та техніку, щоб допомогти організувати роботу більш раціонально й з меншими витратами.

Незалежно від того, чи Ви хочете скоротити час доїння, чи забезпечити безпечні та комфортні умови роботи операторів, компанія «ДеЛаваль» має оптимальні рішення в плануванні доїльних залів та відповідне обладнання.

Чому варто використати саме нашу техніку й замінити стандартну?

 • стійла, використовувані 15-20 років, не відповідають сучасним критеріям, розмірам тварин та вимогам до процесу доїння;
 • експлуатація застарілого обладнання впливає на якість молока й стан вимені, а в продукції «ДеЛаваль» враховано всі нюанси й використано найсучасніші рішення;
 • оскільки середнє навантаження на доїльний зал 1500-2000 годин на рік, щоб забезпечити його ефективність необхідно використовувати відповідне обладнання й методи;
 • і найголовніше: завдяки сучасним технологіям Ви можете підвищити прибутковість господарства.

«Віта-Агро» пропонує обладнання від світового лідера в молочній галузі «ДеЛаваль», необхідне для виробництва молока високої якості:

Назва Призначення Технічні характеристики Переваги
Мобільна доїльна установка MMU SG Одне з найбільш гнучких рішень для господарств, які займаються розведенням дрібної рогатої худоби. великі колеса з підвищеною навантажувальною здатністю, що забезпечує швидкий поворот установки в потрібну сторону;- пульсатор, розташований на корпусі доїльної установки або на кришці відра.

положення кронштейнів для кріплення підвісної частини і шлангів легко регулюється.

Ефективний глушник оснащений витяжною трубою.

– міцна конструкція, легкість обслугову-вання;- дозволяє доїти від 30 до 40 тварин на годину при наяв-ності всього одного відра;

– скорочення трива-лості доїння дозво-ляє збільшити розмір стада;

– покращення здоров’я корів (зменшує напруже-ність стада);

– невисокі вимоги до технічного обслуговування завдяки малій кількості та надійності деталей.

Система добровільного доїння DeLaval VMS Повністю автоматизована система, спрямована на підвищення рентабельності Вашої ферми та якості молока.Ми пропонуємо набір компонентів, а Ви вибираєте ті, що найбільше підходять саме Вашому виробництву! – Швидкий та ефективний маніпулятор, керований подвійними лазерами та оптичною камерою;- пристрій відділення молока;

парогенератор, що вдосконалює промивку;

– сенсорний екран;

– гнійний лоток;

– автоматичне очищення підлоги

тощо.

– надзвичайна гігієна доїння;- досконалий захист і безпека корів (відсутність об’єм-ного обладнання);

довгий термін експлуатації;

– мінімальне використання пластику;

підвищує не тільки продуктивність ферми, а й якість життя господаря.

Зали для доїння

Тип Особливості
«Паралель» – широкі функціональні можливості;- забезпечує малу довжину алей для входу;

високий рівень безпеки доярів;

– комфортне положення корів;

– підвісна частина розташована позаду тварини, що спрощує доступ до вим’я.

«Ялинка» – добре організований зал для групового доїння, що не вимагає великих інвестицій;- найновіші технології та компоненти високої якості створюють комплекс рентабельних рішень для доїння.
Зали на базі роторних платформ – надзвичайно ефективна система з максимальною пропускною властивістю за 1 годину;- забезпечує спокій і комфорт тварин; процес доїння для кожної корови стає незмінну процедуру кожного дня.

Щоб дізнатися про технічні характеристики залів детальніше – перегляньте каталог продукції «ДеЛаваль» або звяжіться з нами!

Апарати для доїння:

 • контролери та лічильники молока;
 • переносні системи;
 • великий асортимент підвісних частин;
 • дійкова гума всіх діаметрів;
 • оригінальні резинові та силіконові шланги різноманітних довжин;
 • пульсатори;
 • індикатори та датчики, що перевіряють якість продукції;
 • системи промивання;
 • вакуумні насоси;
 • приймачі молока;
 • фільтри усіх кольорів та основних типів;

та інше.

Команда професіоналів «Віта-Агро» з радістю проконсультує Вас і допоможе вибрати обладнання, найкраще й найефективніше для Вашого господарства.

Як офіційний дилер «ДеЛаваль» в Україні, ми готові надати прозору й детальну інформацію про кожен прилад чи систему.

Будемо раді співпраці!

10