Оскільки годування вимагає найбільших витрат у виробництві молока, його оптимізація стане вигідною інвестицією, унаслідок якої відбудеться покращення продуктивності й здоров’я стада та зниження негативного впливу на довкілля.

ПП «Віта-Агро» пропонує Вам системи й продукти годування від шведської компанії «ДеЛаваль», що значно підвищать ефективність процесу та продуктивність тварин, незалежно від стратегії господарства чи типу ферми.

Обладнання для корму

Як дилер найкращого виробника обладнання для молочної галузі – компанії «ДеЛаваль» –  і лідер постачання продукції цього типу в Україні, наше підприємство сформувало свою політику співпраці з клієнтом, а саме – досягнення максимальної рентабельності Вашого бізнесу шляхом професійних консультацій і вибору правильних технологій.

Обладнання для корму – не виняток із правил, а пункт, на який варто звернути особливу увагу. У цьому контексті ми можемо запропонувати:

Система Optifeeding завершене рішення для годування з різними рівнями автоматизації.

До неї належать:

 • обладнання для приготування й поширення кормів й повнораціонних сумішей Optimat Master(повністю автоматизоване, складається з:
  • підвісного розповсюджувача корму,
  • стаціонарних кормозмішувачів,
  • завантажувального стола
  • кормового конвеєра)
 • та Optimat Standart(вимагає часткового задіяння людини, складається з:
  • стаціонарного кормозмішувача,
  • конвеєра,
  • підвісних рельсових розповсюджувачів;)
 • автомати Optifeed для індивідуального годування концентрованим кормом чи мінеральними добавками, що складаються з:
  • кормостанції,
  • дозатора,
  • процесора годування тощо.
  • станції для телят

та ін.

Система дозволяє зекономити простір на фермі, витрачати набагато менше часу й праці, мінімізувати відходи.  

Лінія продуктів Feedtech – високоякісні кормові добавки, розроблені для підтримки продуктивності стада протягом кожного етапу життя. Їх розробляють на основі біологічних компонентів, що є абсолютно безпечними для тварин, людей і довкілля.

Про специфіку вище згаданої продукції, детальнішу інформацію та умови замовлення поспілкуйтеся із професіоналами «Віта-Агро».

Легко справляється з круглими тюками. Більше не потрібно розпускати круглі тюки і виконувати незручне переміщення їх по частинах. Тюк можна подавати у вертикальний змішувач компанії ДеЛаваль цілком, а решту зробить потужний шнек.

Основні переваги

 • 1 або 2 шнека для вертикального перемішування
 • Роздача з двох  сторін
 • Готує м’яку суміш
 • Довгостебельні  матеріали
 • Круглі тюки

Можливості

Вертикальні змішувачі компанії ДеЛаваль виготовляються  в шести типорозмірах: від 4 м³ для невеликих ферм до 20 м³ для великих експлуатаційних навантажень.

Всі вони включають в себе контейнери для перемішування, виготовлені з високоякісної сталі, і передавальні-виконавчий механізм змішувача, розрахований на важкий режим роботи і тривалий термін служби.

Передбачено ряд додаткових можливостей, які дозволяють пристосувати кормозмішувач до вимог конкретного замовника. До них відносяться ланцюгові та стрічкові транспортери для роздачі корму, а також підйомний транспортер, який використовується для високо розташованих годівниць.

Зважування та програмування кормової суміші може здійснюватися за допомогою автономної системи або програми управління годуванням TMR компанії ДеЛаваль. Останню можна включити в систему управління стадом ALPROTM.

Переваги

Вертикальний змішувач компанії ДеЛаваль готує якісну, м’яку кормову  суміш за короткий час. Унікальна шнекова конструкція в поєднанні з протиножамі дозволяє змішувати і подрібнювати навіть круглі  тюки цілком та довгостебельну  солому.

Завдяки однорідності суміші, корова отримує при годуванні всі компоненти: концентрат та інші інгредієнти перемішані настільки добре, що корова не може вибирати лише те, що їй подобається.

Роздача проста і точна, завдяки чому кожна група корів буде отримувати необхідну кількість корму високої  якості. Корми можна рівномірно подавати з будь-якого сторони у змішувача.

Автоматичне годування дозволяє роздавати корми часто з низькими витратами праці, економить простір на фермі і підвищує ефективність годування. Ви отримаєте більше молока від  згодовування  основних кормів, затрачаючи значно менше праці.

Автоматизація спрощує роздачу повнораціонних кормосумішей.

Кормозмішувачі

 Кормозміщувачі  MW компанії  ДеЛаваль. Це горизонтальниі кормозмі-шувачі призначені для приготування збалансованої  кормової суміші.

У кормозмішувачі MW компаніїДеЛаваль є три шнеки, а також

спеціально сконструйований ріжучий пристрій (бітер), розташоване на нижньому шнеку, що використовується для приготування добре пере-мішаної кормосуміші.

 Кормозмішувач  MW компанії ДеЛаваль обладнаний програмною  електронної ваговою системою. Це означає, що корови отримують  той раціон, який необхідний, і вам не потрібно вводити ре-цептуру при кожному приготуванні суміші.

Горизонтальні кормозмішувачі компанії ДеЛаваль виготовляться об’ємом  8, 12 і 17 м3. Передбачений широкий вибір опций, які поставляються додатково  для задоволення певних вимог.

Вертикальний кормозмішувач

Вертикальний кормозмішувач VM компанії ДеЛаваль

Більше не потрібно розпускати  круглі тюки і переміщати їх частинами. Рулон можна е подавати у вертикальний кормозмішувач  компанії ДеЛаваль цілком, а решту зробить потужний шнек. Вертикальні кормозмішувачі компанії ДеЛаваль виробляються об’ємом від 5 до 20 м3. Вони включають в себе контейнери для перемішування, виготовлені з високоякісної  сталі, і планетарний редуктор, розрахований на інтенсивний режим роботи та тривалий термін служби.

Передбачено ряд додаткових опцій, які дозволяють пристосувати кормозмішувач до вимог конкретного замовника.Зважування та програмування кормової суміші може здійснюватися за допомогою  автономної системи.