Stend_3

З 28 лютого по 2 березня у Львівському виставковому центрі, що в приміщенні «Арена Львів», проходила спеціалізована виставка с/г техніки та обладнання «Агро Техніка – 2018».

Приватне підприємство «Віта-Агро» вже традиційно є учасником виставкового салону «Арена Львів». Менеджери підприємства презентували відвідувачам інноваційну сільгосптехніку, обладнання для тваринництва, зокрема, мобільну доїльну установку компанії DeLaval, запасні частини цього ж виробника, комплектуючі, миючі засоби та супутні товари.

Адже виставка «Агро Техніка» призначена для фахівців, виробників сільгосппродукції, представників фермерських господарств, сільгосппідприємств, агрофірм, торговельних організацій, підприємств харчової та переробної промисловості. Відвідувачі виставки змогли отримати максимум сучасної інформації про стан сільськогосподарського ринку, ознайомитись з новими продуктами та технологіями, а також налагодити контакти та об’єктивно оцінити пропозиції «Віта-Агро».

На виставку із своєю продукцією приїхали представники практично з усієї України. Фермери, аграрії та зацікавлені підприємці масово відвідали «Агро Техніка – 2018» і, сподіваємось, що на початку весни продукція, запропонована «Віта-Агро» стане затребуваною українськими тваринниками.

В рамках виставки відбулися конференції, семінари, презентації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *