World Dairy Expo

World Dairy Expo

Коментарі Вимкнено до World Dairy Expo

Mini-Poster-2015

Натхненні американською мрією

Напевно, дослухаючись до Шевченкового «І чужого научайтесь…», директор підприємства «Віта-Агро» Хомин Юрій Степанович та менеджер з продажу супутніх товарів Хомин Максим Юрійович відвідали Всесвітню виставку молочного виробництва, проведену 30 вересня – 3 жовтня 2015 року в Медісоні, штат Вісконсін.

World Dairy Expo – це форум для компаній та організацій молочного виробництва, що збираються разом, щоб позмагатися, обмінятися ідеями й знаннями, поділитися ефективними технологіями та секретами бізнесу. З 1967 року щорічна виставка включає показ ВРХ, торгові експозиції, конкурси, віртуальні тури успішними фермами, кваліфіковане навчання тощо. Саме тут відбувається представлення найкращих досягнень та найновішого обладнання галузі. Такий комплексний підхід робить цей захід унікальним і винятковим.Цього року основною темою Всесвітньої виставки названо «Молочне виробництво у нашому ДНК». У її контексті учасники мали змогу прослухати семінари авторитетних лекторів з провідних університетів США «Додаючи ваги розмноженню худоби», «Засоби для виробництва молочного продукту: використання Менеджменту розмноження», «Кульгавість корів: причини й умови» тощо. Актуальні теми й можливість дискутувати й ставити питання зробили цей час максимально ефективним і плідним.

На отримання практичних навиків й нового досвіду були спрямовані віртуальні тури найуспішнішими сучасними фермами, що давали змогу ознайомитися із провідними методиками й новими технологіями прямо в дії, побачити, наскільки ефективним є те чи те обладнання, отримати консультацію досвідчених робітників тощо. Наші колеги мали шанс подивитися на досягнення закордонних ферм, надихатися їх атмосферою сучасності, комфорту й точності, мріяти про майбутнє українського виробництва, яке видається тепер реальнішим і досяжнішим.

1

Торгівельна виставка 2015 року нараховувала близько 875 компаній-учасниць з різних куточків світу, що презентували останні новинки технологій та обладнання для молочної галузі. Тут пан Юрій та пан Максим мали унікальний шанс поспілкуватися з дослідниками, технічними експертами та національними торговими представниками з усього світу. Особливо приємними були зустрічі з колегами з компанії «ДеЛаваль», яка займала тут далеко не останнє місце.

Натхненні побаченим, споряджені новим досвідом, ознайомлені з найновішими досягненнями молочного бізнесу, наші колеги «і свого не цураються»: повернувшись додому, готові втілювати ідеї й експериментувати з можливостями, щоб українські мрії теж стали реальністю.

23

About the author:

Контакти

Телефон / факс: (з 9:00 до 18:00 крім суботи та неділі)
(032) 294 84 29
Email: vitaagrolviv@gmail.com

Директор – Хомин Юрій Степанович

Керівник технічної служби – Калічинський Ігор Петрович
Тел. (050) 352 37 89

Головний бухгалтер – Дубас Ірина Григорівна
Тел. (050) 371 63 15

Менеджер з продажу супутніх товарів – Хомин Максим
Тел. (050) 371 63 19

Менеджер з продажу капітального обладнання – Зайло Остап
Тел. (050) 371 63 16

Адреса

ПП “Віта-Агро”
Адреса: Україна, 80700 Львівська область, Золочівський район, м. Золочів, вул. Промислова, 4

Back to Top